понеділок, 19 червня 2023 р.

Всесвітній день дитячого футболу. КНИГА ДНЯ

          


          19 червня світова футбольна спільнота святкує Всесвітній день дитячого футболу. Заснувала це свято Організація Об’єднаних Націй з метою залучення дітей та молоді до спорту.

           Щиро вітаємо всіх юних футболістів зі святом! Бажаємо міцного здоров’я, успіхів і везіння, чесних ігор та великих перемог, здорової та гідної конкуренції на футбольному полі та взагалі у житті, сили духу і спортивної витримки! Завжди йдіть до своєї мрії, забивайте влучні та красиві голи, прагніть і досягайте! І головне – ніколи не здавайтесь! Тільки крок за кроком ви зможете досягти заповітної вершини та здійснити всі свої мрії!

           Зараз найбільше бажання всіх дітей і дорослих – це перемога України та мирне майбутнє для наших дітей,  здійснення їх мрій, веселе та щасливе дитинство!

КНИГА ДНЯ

Орелі Сарразен «Футбол»


 

           Гра мільйонів, популярна у всьому світі. Футбол об'єднує, допомагає долати кордони власних можливостей й знаходити нових друзів. Всі подробиці про цей захопливий вид спорту зібрано в одній книжці для дітей, які мріють побити рекорди Ліонеля Мессі чи Ліке Мартенс.

           «Футбол» французького автора Орелі Сарразена - чудово ілюстрований довідник для найменших читачів, в якому докладно пояснюється, чим же є вид спорту, що інколи змушує дорослих поводитися як діти, а малечу прагнути перемоги з усією серйозністю та відповідальністю.

           Книжка містить розділи, присвячені різним аспектам футболу: тренуванням, змаганням, амуніції, правилам, видатним гравцям. Видання орієнтоване на хлопчиків і дівчат. Читаючи й переглядаючи сторінки книжки, майбутні зірки національних чемпіонатів дізнаються, як влаштовані бутси, які вправи слід виконувати, щоб бути сильними та верткими, на яких позиціях на полі знаходяться захисники, воротар та представники інших ігрових амплуа, які фінти принесуть команді перемогу тощо. Автор вчить, як розумітися на жеребкуваннях та перебігу найважливіших футбольних змагань, розповідає про роботу рефері, пояснює різницю між поняттями «клуб» і «команда».

         «Футбол» містить чимало цікавої та корисної інформації, яка допоможе дітям обрати для себе улюблений вид спорту.

Немає коментарів:

Дописати коментар